Атестаційний екзамен із професійної підготовки студентів
20 грудня 2022 року відбувся атестаційний екзамен із професійної підготовки студентів факультету природничих наук та менеджменту групи ПБ-63 деного відділення за спеціальністю 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). До екзаменаційної комісії увійшли викладачі факультету природничих наук та менеджменту: професор кафедри ботаніки, екогології та методики навчання біології Марина Дяченко-Богун, професор кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Сергій Дубінін та доцент кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології Тетяна Шкура.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/изображение_viber_2022-12-20_16-29-11-023-1024x768.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/изображение_viber_2022-12-20_16-28-42-690-1024x768.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/изображение_viber_2022-12-20_16-30-27-618-1024x768.jpg)
При оцінюванні знань комісія враховувала здатність магістрантів (майбутніх учителів біології та здоров’я людини) розв’язувати складні задачі і проблеми у галузі середньої освіти у професійній діяльності, готовність застосування теорій та методів освітніх та біологічних наук, проведення досліджень та здійснення інновацій під час навчальної діяльності у школі, а також забезпечення якості навчально-виховного процесу з біології та здоров’я людини в закладах загальної середньої освіти. Комісія відмітила достатньо високий рівень підготовки студентів-магістрантів та їх кваліфіковані фахові знання, які дозволяють їм бути конкурентоспроможними на ринку освітніх послуг.