Студентська рада факультету природничих наук та менеджменту

НЕСКОРОМНА Карина Олександрівна

В.о. голови студентської ради факультету природничих наук та менеджменту.

Студентка групи ПБФ-13, майбутня вчителька біології та основ здоров'я людини та фізичної реабілітації, відповідальна, активна, енергійна, творча, пунктуальна, завжди підтримає і допоможе вирішити нагальні питання.

БЕРЕЗКО Альона Михайлівна

В.о. замісника голови студентської ради факультету природничих наук та менеджменту.

Студентка групи ПБФ-13, майбутня вчителька біології, основ здоров'я людини та фізичної реабілітації, доброзичлива, відкрита та врівноважена, прагне поділитися своїм досвідом та надавати підтримку студентам.

ЛИТОВЧЕНКО Анастасія Ігорівна

В.о. секретаря студентської ради факультету природничих наук та менеджменту.

Студентка групи ПХ-11, майбутня вчителька хімії, відповідальна, комунікабельна та цілеспрямована, прагне забезпечувати студентську раду факультету документацією та записами засідань.

ЧОБІТЬКО Аліна  Григорівна

В.о голови санітарно-побутового центру факультету природничих наук та менеджменту.

Студентка групи ПХ-21, майбутня вчителька хімії, перспективна, креативна та творча, відповідальна, завжди допоможе у вирішенні побутових питань в гуртожитку.

ЧУЖЕНКОВА Діана Сергіївна

В.о. голови центру організації наукової діяльності факультету природничих наук та менеджменту.

Студентка групи ПБФ-13, майбутня вчителька біології та основ здоров'я людини та фізичної реабілітації, активно займається науковою діяльністю, розвивається в усіх сферах життя, прагне розкрити науковий потенціал кожного студента, відповідальна та комунікабельна, завжди готова допомогти.

КЛИМЕНКО Ренат Володимирович

В.о голови спортивно-рекреаційного центру факультету природничих наук та менеджменту

Студент групи ПЕ-17, майбутній еколог, фахівець екологічної освіти, енергійний, комунікабельний, веде активний спосіб життя, залучає студентів до активного та здорового способу життя.

РІПКА Ангеліна Станіславівна

В.о голови волонтерського центру факультету природничих наук та менеджменту

Студентка групи ПХ-22, майбутня фахівчиня в сфері фармацевтики, хімічного виробництва та косметичної промисловості, цілеспрямована, творча, тактовна, веде активний спосіб життя, допоможе стати справжнім волонтером.

МАКАРЕНКО Надія Сергіївна

В.о голови прес-центру факультету природничих наук та менеджменту

Студентка групи ПБ-23, майбутня вчителька біології та основ здоров'я людини, відкрита, наполеглива та дружелюбна, готова інформувати студентів про найсвіжіші новини факультету природничих наук та менеджменту.

БИКОВА Ірина Геннадіївна

В.о. голови івент-центру факультету природничих наук та менеджменту

Студентка групи ПБ-15, майбутня дослідниця у галузі біології та біохімії, тактовна, пунктуальна, творча та чуйна, прагне допомагати студентам відкривати їх приховані таланти й залучати якомога більше студентів до культурно-масової діяльності.