Відгуки про нас

Оксана Козачкова, завдяки здобутим знанням я стала професійним екологом і тепер працюю начальником відділу екологічної освіти та рекреації національного природного парку “Нижньосульський”

Роки навчання на природничому факультеті  це одні з  найкращих періодів у моєму  житті, під час яких я отримала ґрунтовні знання.

Доброзичливе  ставлення викладачів до нас, студентів, сприяло формуванню дружньої атмосфери в колективі, заохочувало до наукових пошуків. Дуже вдячна рідному природничому  факультету та  окремо хочу висловити подяку викладачам  кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології – за ґрунтовні знання, терпіння, підтримку.  Дякую Вам, Ви найкращі! 


Хоменко Олена Олександрівна, студентка-випускниця 4 курсу кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка

дуже вдячна за роки навчання в університеті та за знання і вміння, які мені дали викладачі. Я вважаю, що навчання в ПНПУ є одним із кращих, і це доведено всіма студентами, які тут навчаються Навчання на цьому факультеті є захоплюючим та цікавим. Найбільше мені запам’яталась практика з ботаніки, яка відбулась літом. Протягом  цього періоду ми досліджували нові території, а особливо лучні фітоценози, гербаризували рослини, вивчали видові назви різних представників та інше. Завдяки цьому, ми збагатили свої знання до високого рівня. Викладачі, з якими відбувалась наша практика, лабораторні, практичні заняття, лекції є освіченими та кваліфікованими педагогами та науковцями, які з легкістю пояснюють потрібний матеріал. Я дякую моєму університету, адже в подальшому це дозволяє вдало працевлаштуватись, тобто мати гарне та забезпечене життя


Улько Анастасія Володимирівна, студентка-випускниця 4 курсу Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, і я цим пишаюсь.

Університет став для мене колискою пізнання і саморозвитку, а викладачі кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології природничого факультету – справжньою науковою родиною. У період навчання ми мали змогу відчути себе не просто студентами, а й справжніми біологами, колективом природоохоронців та дослідників. Ми вчилися не лише у розрізі комплексу необхідних дисциплін, а й у контексті майбутньої професії. І все це завдяки колективу наших наставників, які організовували найрізноманітніші практики, екологічні акції, волонтерські заходи, спортивні змагання за факультет та концерти самодіяльності. Я впевнено можу сказати, що навчання в ПНПУ є одним із найкращих!

Навчання факультеті проходить цікаво та насичено. Найбільше мені запам’ятались наші пари в Ботанічному саду, різні експерименти, дослідження, цікаві презентації та навчальні фільми, з яких постійно отримуєш нову інформацію, лабораторні та практичні заняття, які дали мені змогу розвинути різноманітні навички, вміння та знання – все це завдячуючи найкращим викладачам кафедр природничого факультету.

Дуже рада, що перші чотири роки студентського життя я навчалася саме тут. Найважливішим для мене стало те, що наші наставники є не лише фахівцями з високими науковими званнями і досягненнями, а й просто добрими людьми, а бути людиною – це найкраще звання. Я вдячна всім викладачам цієї кафедри за все! Тому дослухайтесь до моїх порад – ідіть навчатися в ПНПУ імені В.Г.Короленка на природничий факультет!!!


Потапова Анастасія Євгеніївна, студентка-випускниця 4 курсу кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології природничого факультету ПНПУ імені В.Г. Короленка

Природничий факультет подарував мені не лише знання, але й масу емоцій та спогадів, які я пронесу крізь своє життя. Найбільше мені запам’ятались наші практичні та лабораторні заняття, що допомагали закріпити теорію, яку ми отримали на цікавих лекціях. Лабораторні роботи завжди проходили з цікавістю, адже ми досліджували морфологічну та анатомічну будову рослин, систематику рослин, фізіологію рослин та ін., вивчали постійні та створювали тимчасові препарати для досліджень рослин під мікроскопом, проводили цікаві досліди. Здобувати нові знання допомагало й використання багатого гербарію кафедри, що зібраний викладачами та студентами.

Приємним спогадом також  є простота у відносинах з викладачами кафедри, а саме їх відкрите та щире ставлення до нас, студентів, формувало дружню атмосферу в колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до щоденного здобуття нових знань.

Я дякую своєму університету, за широкий спектр знань, що ми отримали, адже в подальшому, при виборі професії, ми зможемо працювати не лише за основною спеціальністю, але й за багатьма суміжними.


Білик Алла, студентка III курсу, природничого факультету, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка

Мене завжди цікавила природа, а особливо рослинний світ, який має своєрідну красу та загадковість. Саме тому, коли постало питання вибору напрямку для написання курсової роботи, я без вагань обрала кафедру ботаніки, екології та методики навчання біології, знаючи, що саме тут, я зможу із задоволенням, а це дуже важливо для студента, виконувати натуралістичну дослідну роботу, яка можливо надихне мене на щось більше. А своєму задоволенню та надхненню, я завдячую доктору біологічних наук, професору Орловій Ларисі Дмитрівні, яка незважаючи на події, які склалися на сьогодні, продовжує, хай навіть через телефонні дзвінки чи монітор комп’ютера, допомагати, направляти на правильну думку, давати корисні поради, спираючись на свій досить багатий науковий досвід.


Двірна Тетяна Сергіївна, кандидат біологічних наук зі спеціальності 03.00.05 – ботаніка, науковий співробітник Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України й асистент кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця

Науковою роботою з вивчення лучних ценозів займалася на кафедрі ботаніки під керівництвом д.б.н., проф. Орлової Лариси Дмитрівни. Щиро дякую за ґрунтовні знання, досвід, які дали мені мої викладачі! Я жодного разу не пошкодувала, що навчалася саме на природничому і саме на кафедрі ботаніки!


Бур’ян Віктор Іванович, методист біології та хімії відділу природничо-математичних дисциплін та технологій ПОІППО ім. М.В. Остроградського

За 5 років в стінах Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г.Короленка на природничому факультеті,
довелося дуже багато чого вивчити, дослідити, освоїти. Окремо хотілося б відзначити виробничі практики, спортивні змагання за факультет та концерти самодіяльності. Усе це в комплексі дало мені змогу сформуватися як особистості, розвинути різноманітні навички, розширити коло знайомств. Хотілося б подякувати викладачам за індивідуальний підхід та широку базу знань, яку вони нам передали.


Давидов Денис Анатолійович, кандидат біологічних наук, науковий співробітник

Я неймовірно щасливий, що мав можливість навчатись саме тут, адже і високий рівень викладання, і професійне відношення викладачів до своєї справи забезпечили мені ґрунтовні знання. Найважливішим для мене є те, що наші викладачі є не лише фахівцями з високими науковими званнями і досягненнями, а й просто добрими українськими людьми, а бути людиною – це найкраще звання.


Цвет горизонтальной линии