Посвята першокурсників на природничому факультеті!
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/2-1.jpg)
31 серпня 2021 року стіни нашої альма-матер приймали нове покоління наукової та педагогічної еліти країни – студентів першого курсу природничого факультету. Урочистості посвяти першокурсників, проведення яких є традиційним для факультету, відбулися за участі як студентського самоврядування, так і викладачів природничого.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/1.1.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/1-2.jpg)
Захід було розпочато вітальним словом декана природничого факультету Марини Вікторівни Гриньової, яка побажала студентам-першокурсникам успіху і наснаги у здобутті нових наукових і творчих висот, та розповіла про перспективи й особливості навчання на факультеті. З вітальними словами до студентів звернулися і завідувачі кафедр та куратори академічних груп першого курсу. Не залишилась осторонь від вітань і студентська рада природничого факультету. Студенти-першокурсники мали змогу дізнатися про особливості роботи усіх семи секторів ради, що функціонують на факультеті, та обрати напрям, у якому вони хочуть розвиватися надалі.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/3.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/4.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/5.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/6.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/7.jpg)
Тож бажаємо нашим першокурсникам наснаги, успіху та високих злетів у навчанні, науковій та творчій діяльності!