На природничому факультеті відбулася лекція з академічної доброчесності
5 квітня 2021 р. відбулася онлайн-лекція «Академічна доброчесність» для викладачів та студентів природничого факультету. Організувала захід завідувачка кафедри хімії та методики викладання хімії Надія Шиян.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/1-2-1024x565.jpg)
Лекцію провела голова комісії з академічної доброчесності ПНПУ імені В. Г. Короленка Світлана Ленська. Лекторка зосередила увагу на цінності поняття «академічна доброчесність», ключових принципах етичної поведінки в освітньому та науковому середовищі, розповіла про види академічного плагіату та їх наслідки, наводила конкретні приклади, пов’язані з порушенням академічної доброчесності.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/3-3-1024x579.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/4-1-1024x527.jpg)
Лекція видалася досить цікавою і пізнавальною. Учасники зрозуміли важливість академічної доброчесності для свого майбутнього. Сподіваємося на сумлінне дотримання всіма учасниками освітнього процесу у своїй освітній, навчально-науковій, творчій діяльності принципів академічної доброчесності.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/5-1024x572.jpg)