Студенти та викладачі кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології – учасники онлайн-семінару “Фіторемедіація – технології очищення забруднених ґрунтів.”
7 грудня 2023 року студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка першого та другого рівня вищої освіти спеціальності 014.15 Середня освіта «Природничі науки» та 101 «Екологія» відвідали онлайн-семінар у рамках проєкту “Фіторемедіація – технології очищення забруднених ґрунтів”, який проводився на платформі ZOOM та був присвячений проблемам забруднених ґрунтів.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/image2.jpeg)
Основні теми семінару були присвяченні необхідності рекультивації забруднених ґрунтів; основним джерелам забруднення ґрунтів; методам відновлення ґрунтів, у тому числі біологічним та безпосередньо фіторемедіації як одному з найперспективніших способів відновлення природного стану та властивостей ґрунтів. Обговорили також питання результатів пілотних випадків та реального промислового застосування фіторемедіації.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/image1-1.jpeg)
Також студенти мали змогу приєднатися до активного обговорення надзвичайно важливих питань. До заходу також долучились викладачі кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології проф. Марина Дяченко-Богун, доц. Тетяна Шкура, ас. Вікторія Рокотянська.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/image0.jpeg)
Дякуємо організаторам за надзвичайно цікаву лекцію, цей семінар став корисним і допоміг розвинути навички та знання в екологічній сфері.