Неформальна освіта як шлях до професійного вдосконалення викладачів кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна
Одним зі складників зростання фахової майстерності, удосконалення професійних знань, умінь і навичок є підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.
Саме з цією метою викладачі кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна доцентка Оксана Большая та асистентка Інна Іщенко використали можливості неформальної освіти на онлайн-платформах, щоб пройти підвищення кваліфікації. Формат такого навчання проходить відповідно до вимог Закону України «Про освіту» та передбачає такі тематичні блоки:
«Використання інноваційних педагогічних технологій в освітньому процесі сучасного закладу освіти».
«Розвиток цифрової компетентності педагога. Інструменти для створення дидактичних ресурсів, презентацій та ілюстрованих уроків. Дистанційна освіта».
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/19-1.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/19-2.jpg)
«Розвиток цифрової компетентності педагога. Інструменти для створення дидактичних ресурсів, презентацій та ілюстрованих уроків. Дистанційна освіта».
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/19-3.jpg)
Поглиблене вивчення означених питань сприятиме впровадженню інноваційних технологій управління закладом освіти в навчальний процес та вирішенню низки задач, які виникають у зв’язку з цим. Крім того, опрацювання програми розвитку цифрової компетентності педагогічних кадрів дозволить ще краще орієнтуватися в інформаційному просторі та використовувати цифрові технології в освітньому процесі.