Рекомендації психологічної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка для здобувачів освіти
Навіть на відносно безпечних територіях здобувачам освіти досить складно зібратися і повернутися до навчання. Загальна напруга у суспільстві та почуття невизначеності безумовно впливають на психологічний стан молоді, важко сконцентруватися на навчанні, викликає роздратування необхідність вкладання ресурсів в умайбутнє.
На кураторській годині яку провела професорка кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології Валентина Оніпко, 11 травня було ознайомлено здобувачів освіти групи П-56 із правилами, які допоможуть успішно подолати цю стресову ситуацію. Вона обговорила з магістрами рекомендації психологічної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка «Як навчатись, якщо всі наші думки про інше?».
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-6.jpg)
Кураторка наголосила: навчання у такий складний час – це новий виклик для педагогів та студентів, та саме підтримка куратора та одногрупників допоможе їм стабілізувати психологічний стан.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/2-5.jpg)
Необхідно пам’ятати, що за потреби вони завжди можуть звернутися до психологічної служби для подальшої психологічної підтримки.
Бережіть себе та близьких!