Викладачі ПНПУ імені В. Г. Короленка взяли участь у роботі конкурсу для школярів «Кристали: структура, властивості»
2 грудня 2020 р. відбувся Всеукраїнський конкурс з вирощування кристалів для школярів 1–11 класів закладів загальної середньої освіти. Конкурс «Кристали: структура, властивості» відбувся уже всьоме, його організатор – Комунальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді».
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/1-1024x578.png)
Учасників конкурсу привітали організатори, а також представники місцевої влади і знані науковці. До онлайн-заходу долучилися науковці ПНПУ імені В. Г. Короленка: декан природничого факультету професор Марина Гриньова, завідувачка кафедри хімії та методики викладання хімії професор Надія Шиян. Надія Іванівна працювала голової журі в номінації «Наукові спостереження». Короленківці відзначили важливість вирощування кристалів для залучення учнів до поглибленого вивчення хімії і формування наукової основи та практичних навичок проведення дослідження.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/2-1-1024x578.png)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/3-1024x578.png)
Роботи учнів були представлені у двох номінаціях: «Наукові спостереження» та «Вирощені кристали». За словами журі, усі успішно впоралися з поставленим завданням та ефективно виконали дослідження!
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/4-1024x578.png)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/5-1024x578.png)
Бажаємо учасникам нових звершень на шляху наукового пізнання!