Участь у майстер-класах «Писанковий дивосвіт»
Наближається одне з найбільших християнських свят — Великдень. Невіддільним елементом традиційного святкування цього свята та одним із культурних символів України є писанка.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/image0.jpeg)
1 травня 2024 року на факультеті природничих наук та менеджменту відбулися майстер-класи «Писанковий дивосвіт» з нагоди прийдешнього свята.
До заходу доєднались викладачі та студенти кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології. В програмі проведення був майстер-клас з оздоблення крашанок у техніці декупажу під керівництвом Козирод Ольги Геннадіївни, а також майстер-клас з автентичної технології писанкового розпису, керівником якого була Кудря Оксана Володимирівна. По закінченню учасники мали змогу прикрасити своїми роботами Великоднє дерево.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/image1.jpeg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/image2-scaled.jpeg)
Щиро дякуємо організаторам за неперевершені емоції, гарний настрій та теплу атмосферу під час проведеного майстер-класу. Кафедра ботаніки, екології та методики навчання біології дуже раді бути частинкою цього заходу.