Екскурсія до патолого-анатомічного музею
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1711991356592.webp)
1 квітня 2024 року старший викладач кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації факультету природничих наук та менеджменту Тетяна Плужнікова разом із студентами першого курсу групи ПБФ-13, ПБФ-14с ОП “Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). “Фізична реабілітація” відвідали патолого-анатомічний музей Полтавського державного медичного університету.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1711991356524.webp)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1711991356548.webp)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1711991356569.webp)
Провідний фахівець асистент кафедри Вікторія Макеєнко провела цікаву екскурсію у музеї патологічної анатомії, продемонструвала студентам макро препарати різних патологічних станів, таких як патологія статевих органів, патологія легень, нирок, шлунково-кишкової системи, тощо.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1711991356613.webp)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1711991356634.webp)