Представлення навчально-наукового інституту іноземних мов з кафедрою ботаніки, екології та методики навчання біології
16 лютого 2024 року відбулось урочисте представлення навчально-наукового інституту іноземних мов у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка!
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/image1-2-scaled.jpeg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/image8-scaled.jpeg)
Кафедра ботаніки, екології та методики навчання біології доєдналась до дійства та презентували екскурс-лекцію «Унікальні рослини ботанічного саду та їх походження» з проведенням майстер-класу висадки черенків товстянки, еоніуму, хавортії, хлорофітуму, ехінопсісу.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/image2-2-scaled.jpeg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/image6-scaled.jpeg)
До заходу долучились учні 9-11 класу Оболонського ОЗЗСО Кременчуцького району та учні 7 класу Ліцею №14 «Здоров’я» . По закінченню учні та вчителі мали змогу посмакувати неймовірним цілющим чебрецево-м’ятним чаєм зі смаколиками за власним рецептом завідувачки навчальної лабораторії факультету природничих наук та менеджменту «Ботанічний сад» Дзюбаненко Антоніни Степанівни.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/image5-scaled.jpeg)
Дякуємо всім присутнім учасникам заходу, гостям, викладачам!