В скарбниці науковій, мов перлина, педагогічний університет Полтави!
Нині діти та батьки з Бахмуту відвідали екскурсію “Цей дивовижний світ тварин”. Де побачили велику кількість різноманітних зібраних в одному місці експозицій тварин, птахів, колекції комах та мешканців водойм. Враження отримали як діти так і дорослі, а велика кількість експонатів захоплює! Для дітей знайомство з історією та тваринами надало знань, гарних вражень та емоцій.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_2816.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_2817.jpg)
Микита каже: „Мені найбільше враження справили експонати кабана, великих мушель”. Платон також ділиться своїми враженнями: „Дуже сподобалась екскурсія. Було цікаво послухати людину, яка знає про кожен музейний експонат, історію його створення. Це була цікава подорож у минувшину, яка зачарувала мене кількістю експонатів та їх різноманітністю, але найбільше мені сподобалось чучело зайця ”. Матвія вразило: “Всі експонати поділені на групи, за ними гарно доглядають та цікаво розповідають”. Бажаючі на згадку про цю зустріч власноруч виготовили фантастичну лисичку орігамі.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_2818.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_2819.jpg)
Діти та їх батьки висловлюють вдячність Сергію Анатолійовичу декану факультету природничих наук та менеджменту ПНПУ імені В. Г. Короленка за надану можливість отримати такі цікаві знання та позитивні емоції.