Урочисте підписання Меморандуму про співпрацю з Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді
19 червня 2023 року кафедра ботаніки, екології та методики навчання біології разом з ректоркою Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Мариною Гриньовою завітали в Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, у якому відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG-8803.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG-8802.jpg)
Після урочистого підписання викладачі кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології асистент Олексій Орловський та ст. викладач Антоніна Дзюбаненко провели для вихованців екоцентру екскурсію по території парку пам’ятки садово-паркового мистецтва «Агробіостанція ПНПУ імені В. Г. Короленка». Після екскурсії учнів пригощали смаколиками та трав’яним чаєм.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG-8804.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230622_092829_317.jpg)
Щиро вдячні адміністрації Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за можливість пліч-о-пліч працювати на благо збереження навколишнього природного середовища та сподіваємось на подальшу багаторічну співпрацю!