Асистент кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології – учасник «Зимової школи молодого науковця 3.0»
Асистент кафедри ботаніки, екології та методики начання біології Олексій Орловський пройшов навчання в рамках «Зимової школи молодого науковця 3.0», організованої Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Олексій Володимирович успішно опанував курс, виконав поставлені завдання та отримав сертифікат учасника.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/unnamed.png)
Робота в рамках «Зимової школи молодого науковця 3.0» містила не лише лекційний матеріал, а й дискусії, дебати, роботу в групах, виконання практичних завдань. Запрошені експерти разом з фасилітаторами ділились практичним досвідом та власними прикладами, що дозволить учасникам застосувати отримані знання у своїй науковій та професійній діяльності.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-e86420d55927ae42a2a77606afd7d89abdb7ed77aa785ac88449e33364340602_be8b2a81876d7007.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-615161f5fb409cc91b18e945ea5a57c03eb4657ca8b7ea48c25cf36deb0df645_effa718be0e17270.jpg)
Навчання молодих учених з усіх куточків України проходило у дистанційному форматі на платформі Zoom з 18 березня по 13 квітня 2023 року, а метою Школи стало сприяння становленню молодого науковця як соціально-свідомої особистості та активного учасника української громади.