Фестиваль професій на кафедрі ботаніки, екології та методики навчання біології
27 березня 2023 року в рамках загальноуніверситетського заходу «Фестиваль професій» на кафедрі ботаніки, екології та методики навчання біології пройшов профорієнтаційний захід під назвою ‘”Ботанічні смаколики”. На заході були присутніми учні, майбутні абітурієнти, а також студенти факультету природничих наук та менеджменту.
![](https://test.digitalskills.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/11-1024x768.jpg)
![](https://test.digitalskills.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/22-1024x768.jpg)
![](https://test.digitalskills.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/33-1024x768.jpg)
Захід виявився надзвичайно цікавим, адже складався з двох частин – презентаційної та дегустаційної. Гості заходу мали змогу дізнатися цікавинки та посмакувати мікрогріном з редиса, буряка, цибулі, гороху, руколи, а також трав’яним чаєм з меліси, липи, бузини, акації, смородини, малини, шовковиці, звіробою.
![](https://test.digitalskills.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/44-1024x768.jpg)
![](https://test.digitalskills.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/55-1024x768.jpg)
![](https://test.digitalskills.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/66-1024x908.jpg)
Дякуємо майбутнім абітурієнтам, що завітали до нашого університету! Чекаємо на майбутні зустрічі!