Природничий факультет привітав мешканців та гостей міста з Днем закоханих
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_1109-1024x684.jpg)
14 лютого, у всьому світі набуває популярності свято всіх закоханих – День святого Валентина. За легендою, священник Валентин поєднував серця закоханих людей у воєнні роки. В Україні це свято почало набирати популярності на початку 90-х років
Сьогодні, з нагоди Дня всіх закоханих студентський колектив природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка не пройшов осторонь такого романтичного свята та привітав мешканців і гостей міста Полтави, побажав добра у серцях та любові у душі кожної людини.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_1108-1024x660.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_1110-1024x696.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_1107-1024x863.jpg)