Відбулося вручення дипломів магістрам природничого факультету
У вівторок, 1 лютого 2022 р., у малій актовій залі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів природничого факультету 2021 р. Цьогоріч дипломи отримали 111 магістрів.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_1100.jpg)
З вітальним словом до випускників звернувся декан природничого факультету Сергій Новописьменний. Він побажав випускникам знайти свою стежку в житті, бути щасливими, успішно побудувати кар’єру. Сергій Анатолійович висловив сподівання, що магістри природничого завжди будуть гідно представляти свій університет і Україну і при цьому не забувати своєї alma mater. Також до вітань доєдналися куратори академічних груп та промовили кілька теплих слів із прощальними настановами та побажаннями.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_1097-1024x682.jpg)
Одразу після цього випускників запросили на сцену, на якій декан факультету кожному вручив диплом та сказав останні побажання.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_1098-1024x682.jpg)
Магістри зі сцени звернулися до своїх викладачів та подякували їм за набуті знання та підтримку протягом усіх років навчання на факультеті.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_1096.jpg)
Урочистості завершились спільними фото на сцені, в холі та біля головного корпусу університету.
Ще раз вітаємо наших магістрів, бажаємо знайти себе і впевнено досягати нових вершин на життєвому шляху! Завжди чекаємо на вас у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка, особливо на природничому факультеті.