Учні наукового ліцею № 3 відвідали природничий факультет ПНПУ імені В. Г. Короленка
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/1-6-1024x768.jpg)
13 січня 2022 р. учні 8-А класу наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради відвідали кафедру хімії та методики викладання хімії Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Школярів зустрічали викладачі кафедри хімії та методики викладання хімії і декан природничого факультету Сергій Новописьменний.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-5-1024x768.jpg)
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/3-3-1024x768.jpg)
Ліцеїсти корисно та творчо провели час у хімічних лабораторіях. Студентки Діани Стрижак, Вікторії Поцяпун та Дар’я Тристан провели для гостей екскурсію природничим факультетом і квест «У світі хімії».
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/4-2-1024x768.jpg)
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/5-1-1024x954.jpg)
Короленківки продемонстрували школярам цікаві хімічні досліди, учні з цікавістю долучилися до їхнього проведення. Під час квесту учні виконували різні завдання. У захопливій атмосфері час промайнув непомітно. Вихованці ліцею з користю провели час, поповнили свої знання з хімії та краще зрозуміли практичне значення дисципліни.