Студенти природничого факультету відвідали захід про протидію насильству
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-1.jpg)
Для студентів природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка провели виховну годину на тему «Ми проти насильства!». Цей захід відбувся 7 грудня 2021 р. у форматі лекції соціальної педагогині Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я» Наталії Златопольської. Зустріч із фахівчинею відбулася за сприяння голови ради з виховної діяльності університету Людмили Гомлі й декана природничого факультету Сергія Новописьменного.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-1024x768.jpg)
Лекторка розповіла про різні форми насильства в інтернеті: кібербулінг, секстинг, онлайн-грумінг і хейтинг. Окрім цього, Наталія Златопольська продемонструвала соціальні відеоролики та запропонувала студентам визначити алгоритм дій у випадку насильства і виконати кілька вправ. Під час лекції соціальна педагогиня наголосила, що в будь-якому середовищі важливо говорити про свої кордони, уникати стереотипів, бути толерантними, поважати честь і гідність інших людей.