Марина Гриньова разом зі студентами і викладачами співпрацюють з майбутніми роботодавцями
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/1-1024x768.jpeg)
10 вересня 2021 року в рамках підготовки до акредитації спеціальностей «Екологія», «Природничі науки», «Біологія та здоров’я людини», «Біологія», «Менеджмент» студенти та магістранти природничого факультету на чолі з деканом Мариною Гриньовою та викладачами Людмилою Гомлею та Сергієм Новописьменним відвідали Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з метою ознайомлення з потенційними робочими місцями й зустріччю з керівництвом закладу.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/2-1024x768.jpeg)
Під час зустрічі та проведення екскурсій випускниця природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, керівник гуртка «Квітникарства» Марія Джупій розкрила основні напрямками еколого-просвітницької роботи центру, серед яких провідне місце належить практичній природоохоронній роботі, екскурсійно-експедиційній діяльності, організації творчих учнівських об’єднань, створення та поповнення екологічної відеотеки, проведення майстер-класів для учнівської молоді, участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах, проектах, акціях тощо. Під час екскурсії по території закладу студенти і викладачі познайомились із структурою і навчальними кабінетами центру, які забезпечені сучасним навчальним обладнанням, квітковими композиціями, панно. Студенти відвідали лабораторію квітникарства, овочівництва, а також навчально-дослідний тваринницький комплекс, де мали змогу ознайомитись з біорізноманітністю тварин та методикою наукових досліджень учнів, особливостями проведення еколого-просвітницької роботи в умовах закладів позашкільної освіти, які є осередком для проведення навчальних та виробничих практик, місцем працевлаштування майбутніх фахівців.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/3-1024x768.jpeg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/4-1024x768.jpeg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/5-1024x768.jpeg)
Декан факультету професор Гриньова М.В, викладачі природничого доцент Гомля Л.М., доцент Новописьменний С.А.,. та студенти подякували співробітникам Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за плідну багаторічну співпрацю та проведення професійно спрямованого заходу для майбутніх фахівців.