Профорієнтаційна співпраця з роботодавцями триває
Природничий факультет плідно співпрацює з роботодавцями. 17 травня 2021 року за ініціативою декана Марини Гриньової відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч колективу природничого факультету з керівництвом, педагогічними працівниками, учнями та їх батьками Семенівської селищної ради об’єднаної територіальної громади: Веселоподільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Заїчинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Криворудського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 імені М. М. Хорунжого, Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2, Устимівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Семенівської селищної ради Полтавської області. У заході взяли участь понад 60 учасників.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/1-1-1024x541.jpg)
Із вітальним словом до вступників звернулася декан природничого факультету доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Марина Гриньова. Вона окреслила можливості освітнього простору факультету для наукового та професійного становлення молоді.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/2-1-1024x545.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/3-1-1024x576.jpg)
Випускові кафедри: педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна (завідувачка Олена Жданова-Неділько), хімії та методики викладання хімії (завідувачка Надія Шиян, студентка ОП «Середня освіта (Хімія)» Вікторія Поцяпун), ботаніки, екології та методики навчання біології (професорка Марина Дяченко-Богун), біології та основ здоров’я людини (завідувач Сергій Пилипенко) презентували для майбутніх вступників основні напрями діяльності та можливості для професійного становлення здобувачів освіти спеціальностей 073 Менеджмент (Управління навчальним закладом; Управління проектами; Управління інноваційною діяльністю), 014.06 Середня освіта (Хімія), 102 Хімія, 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014.15 Середня освіта (Природничі науки), 101 Екологія, 091 Біологія.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/4-1-1024x576.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/5-1-1024x544.jpg)
Від студентського самоврядування виступили студдекан Віталіна Сагайдак та культорг Діана Токач. Здобувачі освіти розповіли про наукову, культурно-дозвіллєву та спортивну діяльність, що організовується на природничому факультеті для студентів, про умови проживання в гуртожитку.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/6-1024x701.jpg)
По завершенні заходу декан Марина Гриньова запросила учнівську молодь на день науки природничого факультету, який відбудеться 19 травня о 14 годині на території ботанічного саду.
ПІКЛУЙМОСЯ ПРО КОРОЛЕНКІВСЬКУ РОДИНУ РАЗОМ!