Викладачі кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна – учасники Всеукраїнської онлайн-конференції «Оптимізація освітнього процесу. Інноваційні педагогічні технології»

11-12 березня 2023 р. відбулася Всеукраїнська онлайн-конференція «Оптимізація освітнього процесу. Інноваційні педагогічні технології».  У заході взяли участь понад 150 учасників, серед яких професорсько-викладацький склад кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна. Перед учасниками конференції виступили 11 спікерів з різних куточків країни.

З високою зацікавленістю учасники конференції прослухали виступ докторки педагогічних наук, професорки, старшого наукового співробітника відділу дослідження проблем КВП НДІ ВПЗ ім. акад. В.В.Сташиса НАПрНУ Ворожбіт-Горбатюк Вікторії з доповіддю: «Булінг у воєнний час. Нормативно-правовий базис освітнього процесу», та доповідь тренерки Microsoft MCT, заступниці директора з НВР ЗЗСО №58 м. Києва Марини Лютинської з темою: «Open AI. Методика застосування штучного інтелекту в освітньому процесі».

Активні учасники наукового зібрання по завершенню заходу отримали дипломи учасників.