Підготовка бакалаврів природничого факультету до складання державних іспитів та вступу в магістратури
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/05/3-1-1024x554.jpg)
22 травня 2020 року відбулася відеоконсультація бакалаврів та викладачів природничого факультету щодо підготовки до складання державних іспитів та вступу в магістратури природничого факультету. Перед студентським та професорсько-викладацьким колективом виступила В.І. Дмитренко, яка провела роз’яснювальну роботу щодо складання ЄВІ для вступу в магістратуру на непедагогічні спеціальності. На педагогічні спеціальності ЄВІ не складається. Абітурієнти можуть навчатися на декількох спеціальностях одночасно.
Державні іспити на природничому факультеті будуть складатися в програмі ZOOM з 25 травня 2020 року. Викладачі природничого факультету проведуть консультації для студентів щодо змісту навчальних матеріалів вступних іспитів та методики їх складання.