ГРАН-ПРІ VII МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ТЕАТРУ ТА МИСТЕЦТВА СЛОВА (м. Дніпро) “ЗОРЕПАД ТАЛАНТІВ”
ЮЛІЯ СОБЯНІНА – студентка групи ХМ-58 кафедри мистецтвознавства та позашкільної освіти (спеціальність 024 Хореографія, другій магістерський рівень), солістка народного ансамблю сучасного балету “Марія” (керівник і балетмейстер – завідувач, професор кафедри МАРИНА ПОГРЕБНЯК) стала володарем ГРАН-ПРІ VII МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ТЕАТРУ ТА МИСТЕЦТВА СЛОВА “ЗОРЕПАД ТАЛАНТІВ” у номінації “Театральне мистецтво.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/5440397940012211245_121.jpg)
Малі театральні форми” V вікової категорії за виконання разом з іншим солістом ансамблю ЄВГЕНОМ ЛЯХОВИЧЕМ хореографічних картин і літературно-хореографічної композиції з моновистави за мотивами казки Оскара Уайльда “Соловій та троянда” солістки Полтавської обласної філармонії КАТЕРИНИ ЮРЧЕНКО.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20221120_173855-scaled.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20221120_173920-scaled.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240617_210625.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240617_210757.jpg)
На думку членів жюрі конкурсу, фрагменти хореографічного оформлення до моновистави (постановка МАРИНИ ПОГРЕБНЯК) розкривають не тільки достатню міру професійної майстерності молодих артистів, які впевнено застосовують відповідний професійно-технічний арсенал хореографічних навичок і вмінь, але й гарне відчуття стилістики обраного для створення хореографічної композиції матеріалу. Адже естетизм, притаманний О. Уайльду та піднесений ним до рівня світогляду, доволі яскраво представлено танцівниками у фрагментах постановки.
Вітаємо всіх учасників творчого проекту!!! Бажаємо нових творчих досягнень та подальших професійних перемог!!!