У ПНПУ відбулися І-ші учнівські наукові читання «The first steps to science»
27 квітня відбулися урочисті І учнівські наукові читання «Перші кроки в науку» в ПНПУ імені В. Г. Короленка.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/11.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/2.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/31.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/1.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/3.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/41.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/4.jpg)
Захід зібрав молодих науковців з усієї Полтави. На конференції в секції “хімія” виступили надзвичайно талановиті школярі та студенти, які представили різноманітні доповіді з цікавою тематикою.
Учасники показали високий рівень професіоналізму та глибокі знання тематики дослідження. Усі відвідувачі заходу були вражені молодими талантами та дослідженнями, які представили на конференції.
В рамках І учнівських наукових читань «The first steps to science» молоді науковці відвідали хімічні лабораторії кафедри хімії та методики викладання хімії.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/5.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/6.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/7.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/8.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/101.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/10.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/11-1.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/12.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/13.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/14.jpg)
Під керівництвом студентів, учні виконали хімічні досліди з якісного аналізу, що допомогли їм краще зрозуміти принципи науки. Досліди були цікавими та захоплюючими, а учні отримали практичний досвід, що залишив незабутні враження та розширив їх знання.
Також студенти показали учням цікаві та захоплюючі досліди.
Учасники заходу вирушили додому з посмішками на обличчі та бажанням продовжувати свої дослідження. Бажаємо всім подальших наукових досягнень та відкриттів!