Вітаємо аспіранта та його наукового керівника
Колектив кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна радий привітати очільника рейтингового списку серед аспірантів ПНПУ імені В.Г. Короленка 2 року навчання Леоніда Головача та його наукового керівника, доктора педагогічних наук, професора Андрія Ткаченка! Бажаємо Леонідові не здавати дослідницьких позицій, зичимо успіхів у роботі на д дисертацією і дякуємо йому за співпрацю у якості стейкхолдера бакалаврської програми кафедри «Менеджмент. Управління проектами».
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/1.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/2.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/3.jpg)