Стейкхолдери проводять екскурсію для студентів природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка

28 листопада 2019 року студенти (групи П-23 і П-24) та викладачі (доц. Гомля Л.М., старший викладач Бажан А.Г.) природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка у рамках вивчення навчальної дисципліни «Генетика з основами селекції» та роботи наукового сектору природничого факультету (голова наукового сектору – Піддубна Ю.) відвідали лабораторію генетики Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН. Студенти познайомились із структурою інституту і зустрілись з випускниками, а нині співробітниками установи (завідувач лабораторії годівлі, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Зинов’єв Сергій Георгійович) та вчителем Полтавського ЗЗСО №24 Капустян Оксаною Віталіївною, що з учнями проводить при інституті наукові дослідження.

Цікаву й змістовну екскурсію для студентської молоді провів випускник природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, старшим науковим співробітником лабораторії генетики, кандидатом сільськогосподарських наук Корінний Сергій Миколайович. В ході екскурсії студенти дізнались якими науковими дослідженнями займається лабораторія та які надаються послуги, що лабораторія сертифікована для проведення генетичного аналізу на рівні ДНК, атестована як лабораторія генетичного контролю у племінному тваринництві, має ліцензію на проведення генетичних експертиз походження та аномалій тварин.Екскурсія викликала зацікавлення у студентів генетичними дослідженнями і завершилось обговоренням найцікавіших фактів в роботі лабораторії генетики.

Інші новини: