Участь кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології в семінарі «Система присвоєння професійної кваліфікації та відповідність освітніх програм  університету професійним стандартам»

4 квітня 2024 року начальник навчально-методичного відділу університету Дмитро ЛОБОДА провів семінар на тему  «Система присвоєння професійної кваліфікації та відповідність освітніх програм  університету професійним стандартам».

Учасниками стали викладачі кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології  Полтавського національного університету імені В. Г. Короленка. Під час семінару розглянули безліч питань, які стосувались змісту та структури освітніх програм з вимогами професійних стандартів та присвоєння професійної кваліфікації випускникам освітніх програм університету.