The magic of nature
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-1.jpg)
11 березня ТИЖДЕНЬ ФАКУЛЬТЕТУ природничих наук та менеджменту розпочався яскравим заходом від Студентської ради «The magic of nature». Свято відкрив і привітав майбутніх науковців декан факультету Сергій Новописьменний.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-3.jpg)
Потім відбулося представлення складу студентської ради і діяльність факультету та кафедр.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-1.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/4-2.png)
Школярі взяли участь у розважально-пізнавальній вікторині «Я люблю Україну», розділившись на 3 команди, кожна з яких за правильні відповіді отримувала шоколадні монетки. Студенти разом з гостями танцювали флешмоб та заряджалися гарним настроєм. По закінченню дійства всіх відвідувачів пригостили смачними кексами, які приготувала представниця студентської ради.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/5-1.png)
Дякуємо закладам освіти ліцею №6 «Лідер» Полтавської міської ради та ліцею №14 «Здоров’я» Полтавської міської ради за співпрацю, позитивні емоції, що подарували один одному діти під час відвідування нашого заходу! Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих та чекаємо на факультеті природничих наук та менеджменту!