Настановча онлайн-конференція по практиці
29 вересня 2023 року на кафедрі ботаніки, екології та методики навчання біології пройшла настановча конференція щодо проходження педагогічних та виробничих практик здобувачами освіти у 2023-2024 навчальному році для студентів 3, 4 та 6 курсів денної та заочної форми навчання.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-0254.png)
Зі вступним словом до здобувачів освіти звернувся декан факультету природничих наук та менеджменту Сергій Новописьменний, який привітав студентів з професійним святом та висловив сподівання, що практика буде для них цікавою, пізнавальною та корисною для покращення їх професійних якостей та навичок.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-0255.png)
Наступною слово взяла завідувачка кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології Марина Дяченко-Богун. Професорка наголосила на датах здачі звітності студентів та надала необхідні рекомендації і настанови щодо проходження педагогічних та студентських практик.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-0257.png)
На останок, асистент кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології Вікторія Рокотянська розповіла про особливості заповнення щоденника проходження практики та оформлення звітної документації.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-0261.png)
Бажаємо студентам натхнення та успіху для плідного проходження практик!