Обговорення освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів і магістрів за спеціальністю 014.15 Середня освіта (Природничі науки)
7 червня 2023 року на кафедрі ботаніки, екології та методики навчання біології відбулося засідання робочих груп зі створення та оновлення освітньо-професійної програми Середня освіта (Природничі науки) першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. В обговоренні взяли участь гаранти освітніх програм доцент Тетяна Шкура та професор, завідувачка кафедрою Марина Дяченко-Богун, а також викладачі кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології, стейкхолдери та студенти першого та другого рівня вищої освіти. Метою онлайн-зустрічі став аналіз освітніх програм, пошук та обговорення можливих актуальних шляхів та методів покращення даних ОП.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/алина.png)
Студенти першого та другого рівнів вищої освіти, які є членами робочих груп, висловили свої думки та побажання щодо вдосконалення освітньо-професійних програм, а стейкголдери наголосили, що шляхи покращення ОП мають бути співзвучні із потребами сучасного ринку праці, що забезпечить підготовку висококваліфікованих та конкурентоспроможних вчителів природничих наук.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/алина-2.png)
Висловлюємо студентам та стейкголдерам щиру вдячність за вклад та покращення освітньо-професійних програм «Середня освіта (Природничі науки)» .