Неформальна освіта здобувачів освітньої програми «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)»
Упродовж вересня-жовтня 2021–2022 н.р. студенти спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) здобували неформальну освіту на платформах «Онлайн-школа «На Урок» та «Всеосвіта». Така форма освітньої активності була ініційована гарантом освітньої програми «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» Тетяною Шкурою для поглиблення знань студентів у межах вивчення дисциплін «Основи інклюзивної освіти», «Основи педагогічної майстерності», що опановуватимуться бакалаврами у другому семестрі цього навчального року.
Студентки денної форми навчання Юлія Копелець та Мар’яна Савінова взяли участь у навчальному вебінарі «Урок біології з елементами STEM – реальний шлях до успіху» за напрямами «Проєктне навчання», «Предметне навчання», «Інтегроване навчання», який провела Наталія Бойко,директор ОЗОНЗ «Жоравській НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – Днз (ясла-садок)» Яготинської міської ради Бориспільського району Київської області, вчитель біології та екології, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, керівник гуртка «Основи фенології», сертифікований вчитель GLOBE, півфіналістка Національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2018, 2019, 2020, 2021, переможець Всеукраїнського відбору STEM вчителів для участі у Європейському фестивалі «Science on Stage» (2017), лауреат Європейського фестивалю «Science on Stage» (Дебрецен, Угорщина, 2017), призер ІІ Всеукраїнського фестивалю «Science on Stage» (Харків, 2018). Учасниці вебінару поповнили свій арсенал знань «родзинками» STEM-технологій, ознайомилися та отримали практичні поради щодо використання елементів STEM на уроках біології, що дозволять їм поглибити знання з дисципліни «Основи педагогічної майстерності».
Студентки денної форми навчання Катерина Бубнова та Анастасія Дудченко взяли участь у навчальному вебінарі «Психологія підлітків: як вчителю обрати оптимальні механізми співпраці зі школярами» за напрямами «Наскрізні навички», «Психологія», «Практичні прийоми», який провела Анастасія Богуславська,психолог-практик, психотерапевт (гештальт-терапія, психодрама), член Української спілки психотерапевтів. Учасниці вебінару поповнили свої знання способами аналізу вчителем алогічної, незграбної та обурливої поведінки підлітків, отримали поради щодо здобуття вчителем поваги та довіри учнів та навчилися ефективно допомагати учням справлятися з викликами перехідного віку, що дозволить їм поглибити знання з дисципліни «Основи педагогічної майстерності».
Студентка денної форми навчання Анна Різник взяли участь у навчальному вебінарі «Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання», який провів Володимир Шевченко, сурдопедагог, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Відділу освіти дітей з порушеннями слуху, в.о. Вченого секретаря Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України, керівник проєкту «Реабілітація осіб з кохлеарними імплантами в України». Учасниця вебінару отримала нову інформацію для саморозвитку та поповнила свій знання про покращення і вихованням дітей з ООП, що дозволить їй поглибити знання з дисципліни «Основи інклюзивної освіти». За результатами успішного тестування майбутні учителі отримали свідоцтва про участь в освітніх вебінарах.