Студентка педуніверситету Світлана Лифар – призерка конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Екологія»

Студентка I курсу природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Світлана Лифар взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія». Вона презентувала наукову роботу «Дослідження стану популяцій рідкісних ефемероїдів околиць с. Судівка Новосанжарського району Полтавської області» (науковий керівник – кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології Тетяна Шкура).

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія» відбувся 17–19 березня 2021 р. на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у форматі  відеоконференції з використанням платформи ZOOM.

Студенти презентували журі наукові дослідження та відповідали на запитання. При визначенні переможців конкурсу враховували відповідність робіт установленим критеріям оцінювання та результати захисту. До складу галузевої конкурсної комісії входили наукові, науково-педагогічні працівники базового вищого навчального закладу, представники інших наукових установ, підприємств і громадських організацій.

Цього року на розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло 109 студентських наукових робіт з 54 закладів вищої освіти України. Надіслані роботи відзначалися  різноманітністю розглянутих екологічних проблем регіонів, високим ступенем актуальності досліджуваних питань.

19 березня 2021 р. відбулася обговорення результатів конкурсу та підведення підсумків. Журі гідно оцінило результати роботи студентки природничого факультету і нагородило дипломом III ступеня.

Щиро вітаємо Світлану Лифар та її наукового керівника Тетяну Шкуру з перемогою та бажаємо подальших наукових здобутків!