Студентське самоврядування активно залучає абітурієнтів до вступу на спеціальності природничого факультету
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/07/photoeditorsdk-export-1024x601.png)
Студентське самоврядуванн, декан Марина Гриньова та професорсько-викладацький склад активно залучають абітурієнтів до вступу на спеціальності природничого факультету. 15 липня відбулося розширене засідання студентської ради природничого факультету, в ході якого розглядалися такі питання: розповсюдження інформації про спеціальності природничого факультету в соціальних мережах і залучення студентів академічних груп до цієї дільності; відвідування студенттами освітніх закладів й надання адміністрації буклетів про факультет; залучення студентів в групи соціальних мереж об’єднаних територіальних громад і організація відповідної роботи з батьками і випускниками освітніх закладів.