Підготовка студентів до участі у Всеукраїнських студентських олімпіадах з біології та екології
У рамках дії карантинних заходів для запобігання поширення коронавірусу COVID-19 викладачі кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології продовжують дистанційно здійснювати підготовку студентів до участі у Всеукраїнських студентських олімпіадах із біології та екології, які перенесені на вересень-жовтень 2020 р.
Консультації для студентів олімпійського резерву в онлайн-режимі надають викладачі згідно затвердженого графіку.
Студенти Владислав Запорожець, Максим Семенко (ПБ-54), Каріна Святобог, Алла Білик (П-32), Антоніна Снагощенко (П-34), Тетяна Телятник, Наталія Лимар (П-26), Тетяна Лантухова, Анастасія Ємець, Інна Олефір (П-44) активно повторюють опрацьований матеріал та здобувають знання з нових дисциплін, розв’язують екологічні задачі та вирішують тренувальні тестові завдання.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/1-6-1024x768.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/2-4-1024x768.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/3-4-768x1024.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/4-1-1024x766.jpg)