Зустріч з Уповноваженим ВРУ з прав людини в Полтавській області
26 березня у малій актовій залі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, відбулася зустріч уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавськів області з викладачами та працівниками університету, молоддю, а також внутрішньо переміщеними особами.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/1111.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_3075-1.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_3077-1.jpg)
У заході взяли участь ректор Полтавського педагогічного університету імені В. Г. Короленка Марина Гриньова, перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко та начальниця відділу стратегічного планування , моніторингу та промоцій Полтавської міської ради Ганна Люлька.
Представник Уповноваженого у Полтаській області Владислав Носенко поінформував присутніх про діяльність Уповноваженого, розповів про основні та стрижневі напрямки діяльності Офісу Омбудсмана України , а також про роботу регіонального представництва в області.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_3076.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_3078.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_3080.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_3081.jpg)
Під час заходу було акцентовано увагу на важливості співпраці між громадськістю та владою в контексті захисту прав та свобод людини.
З учасниками обговорювали конкретні ініціативи та проєкти, спрямовані на покращення ситуації з правами людини в регіоні, а також обмінялися досвідом та ідеями щодо майбутньої співпраці. Зустріч стала важливою платформою для обговорення актуальних питань та виявлення шляхів подальшої взаємодії з метою забезпечення повноцінного захисту прав та свобод громадян.