Доцентка кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна Ніна Пивовар – членкиня журі МАН
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-8.png)
8 грудня 2023 р. доцентка кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна Ніна Пивовар на запрошення Департаменту освіти Полтавської міської ради стала членом журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-6.png)
Робота відділення відбувалася на базі Полтавського державного аграрного університету. Ніна Михайлівна оцінювала наукові дослідження учнів у відділенні екології та аграрних наук та у секціях біології людини, загальної біології, ботаніки, зоології. Захист передбачав три складові: заочне оцінювання робіт, постерний захист та наукову конференцію. Всі учні представили до захисту цікаві та актуальні дослідження наукового спрямування.
Департамент освіти Полтавської міської ради постійно запрошує Ніну Пивовар до участі у таких наукових заходах, оскільки високо цінує її досвід та професіоналізм.