Лекція Вільяма Мерсера «Збір коштів»
30 листопада 2023 р. в рамках проєкту «Ukraine Global Faculty» викладачі кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна Ірина Бабенко, Оксана Большая, Інна Іщенко та Василь Шпильовий прослухали лекцію венчурного партнера у Zag, директора із інвесторів та наставників у eō Business Incubators Вільяма Мерсера «Збір коштів».
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1.png)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/2.png)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/3.png)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/4.png)
Під час лекції слухачі набули розуміння принципів, стратегій і методів залучення капіталу для підприємств і організацій. Збір коштів є важливим аспектом будь-якого бізнесу, оскільки він дозволяє компаніям отримати доступ до необхідних ресурсів для розширення своєї діяльності, розробки нових продуктів і збільшення частки ринку.
Кожен викладач отримав для себе корисні знання та ідеї, з якими вони можуть поділитися зі студентами в межах викладання освітніх компонентів за освітніми програмами «Менеджмент (Управління навчальним закладом)», «Менеджмент (Управління проєктами)», «Менеджмент (Управління інноваційною діяльністю)» для здобувачів освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.