Культурно-просвітницький воркшоп «Казкове світло на захисті дитинства»
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-3.jpg)
1 грудня, факультет природничих наук та менеджменту долучився до культурно-просвітницького воркшопу «Казкове світло на захисті дитинства», який відбувся в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/2.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/3.jpg)
На факультеті діяла локація «Святково-казкова Гостинна», де учасники змогли відчути атмосферу справжнього свята. Господиня розучувала з дітьми пісню «Ой, хто, хто Миколая любить», яку вони співали Святому Миколаю, за що він частував дітей смаколиками. А потім бажаючі долучалися до майстер-класу який проводила Козирод Ольга Геннадіївна з допомогою студентів факультету природничих наук та менедженту, навчали виготовляти «Танцюючого Санту». На локації були присутні викладачі, декан факультету Сергій Новописьменний і ректорка Марина Гриньова які з радістю проводили час з дітьми, разом співали пісні і допомагали учасникам виготовляти поробки.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/4.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/5.jpg)
Дякуємо кожному хто взяв участь і зміг подарувати гарний настрій і незабутні емоції, нашим гостям!