Викладачі кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна дбають про розвиток власних професійних компетентностей
Нові соціально-економічні пріоритети розвитку світової спільноти зумовили суттєві зміни в цілях, змісті та результатах функціонування вищої освіти у сфері менеджменту. В таких умовах сучасні студенти потребують спілкування із сучасними викладачами, які мають глибокі знання і широку ерудицію в науково-предметній галузі, нестандартне творче мислення, володіння інноваційною стратегією і тактикою, методами вирішення творчих завдань та ін. Саме тому, щоб відповідати запитам студентів, викладачі кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А.Зязюна постійно розвиваються як професіонали та удосконалюють свої професійні навички. Вони є активними учасниками різних навчальних модулів, сертифікатних програм, освітніх конференцій, лекцій, семінарів, тощо.
Одним із заходів, які викладачі кафедри постійно участь, є професійні лекції, організовані Ukraine Global Faculty.
Так, нещодавно викладачі прослухали дві важливі у їхній сфері діяльності лекції. Вони стали учасниками лекції на тему «Directing Inclusive and Sustainable Growth: A Mission-Oriented Approach (A Discussion on Opportunities for Ukraine)» (спікер – Mariana Mazzucato). В ході лекції викладачі кафедри звернули увагу на особливостях співпраці між бізнесом, урядом і суспільством. В ході лекції були описані механізми, як така взаємодія може стимулювати економічне зростання, яке принесе користь усім, не руйнуючи планету.
Також з метою вивчення соціально-економічних і технологічних процесів розвитку цивілізації і функціонування сучасного суспільства викладачі прослухали лекцію “Advanced Supervised Learning: Deep Neural Networks“, яку провів доцент Інституту Джейкобса Техніона-Корнелла та факультету комп’ютерних наук Корнельського університету (США) Володимир Кулешов.
Кожен викладач отримав для себе корисні знання та ідеї, з якими вони можуть поділитися зі студентами в межах викладання освітніх компонентів за освітніми програмами «Менеджмент (Управління навчальним закладом)», «Менеджмент (Управління проєктами)», «Менеджмент (Управління інноваційною діяльністю)» для здобувачів освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.