Викладачі кафедри хімії та методики викладання хімії взяли участь у роботі журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади хімії
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-18-1024x576.jpg)
18 лютого 2023 р. на базі Полтавської академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади хімії. Викладачі кафедри хімії та методики викладання хімії взяли участь у роботі у роботі журі: Надія Шиян (голова журі), Світлана Стрижак, Аліна Криворучко, Оленка Куленко, Тетяна Кузнецова, Валентин Шинкаренко. Модерував підготовку і проведення олімпіади Віктор Бур’ян, методист біології та хімії відділу природничо-математичних дисциплін та технологій Полтавської академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-15-1024x576.jpg)
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-19-1024x576.jpg)
Олімпіадні завдання складалися з теоретичних та практичних. Виконання завдань та їхня перевірка кваліфікованим журі пройшли організовано, у запланований час.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до участі в олімпіаді і пройшли всі випробування. Бажаємо учасникам подальшого натхнення, успіхів і перемог!