У ГРУПАХ ПХ-51 ТА ПХ-52 НА КАФЕДРІ ХІМІЇ ТА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ ХІМІЇ ВІДБУЛАСЬ КУРАТОРСЬКА ГОДИНА
6 травня 2022 року було проведено кураторську годину у групах ПХ-51 (014.06 Середня освіта (Хімія)) та ПХ-52 (102 Хімія). Під час кураторської години були розглянуті організаційні моменти навчання, обговорено сучасні технології та їх використання з метою здійснення дистанційного навчання. Окремим питання розглянуто патріотичне виховання студентської молоді, важливість ментального та фізичного стану в умовах війни.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/Screenshot_1.png)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/Screenshot_2.png)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/Screenshot_3.png)