Проходить ІІІ міжнародна науково-практична конференція «Менеджмент та маркетинг як фактори розвитку бізнесу»

23-24 квітня 2025 р. проходить ІІІ міжнародна науково-практична конференція «Менеджмент та маркетинг як фактори розвитку бізнесу». Вона приурочена до 20-річчя заснування кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Географія учасників конференції охоплює представників університетів різних регіонів України та Європи, зокрема Польщі, Болгарії, Італії. Серед них приймають участь науковці Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету «Одеська політехніка», Запорізького національного університету, Вищої школи управління охороною праці в Катовіцах, Університету національного та світового господарства, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти, Одеського національного медичного університету, Національного університету «Львівська політехніка», ДУ «Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України», Національного фармацевтичного університету, Запорізького національного університету, Дніпровського державного технічного університету, Інституту демографії та проблем якості життя Національної академії наук України, Національного медичного університету імені О. О. Богомольця та ін. Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка представляють з доповідями ректор університету, професор, доктор педагогічних наук, член-кореспондент Академії педагогічних наук України Гриньова М.В., доценти кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна кандидат технічних наук, член-кореспондент Академії будівництва України Школяр С.П., кандидат педагогічних наук Бабенко І.В., кандидат економічних наук Большая О.В., аспірант Рубан Д.В.

Конференція, передбачає он-лайн формат, модератором її є Храпкіна Валентина Валентинівна – доктор економічних наук, професор, професор кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія», заступник голови конференції (Київ, Україна). Програмним комітетом, головою якого є Пічик Катерина Валеріївна – кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія», визначені напрямки наукової проблематики конференції: новітні парадигми розвитку менеджменту та маркетингу; стратегічний менеджмент і маркетинг в контексті сталого економічного розвитку; інновації та підприємництво як основа економічного відновлення країни; тренди інноваційно-інвестиційного розвитку бізнесу; сучасні стратегії та інструментарій управління персоналом; управління фінансами підприємницьких структур; корпоративна культура та соціальна відповідальність бізнесу в умовах трансформацій; логістичний та проєктний менеджмент: інструментарій сучасності; digital-маркетинг: тренди розвитку; маркетингові комунікації та брендинг у діяльності ринкових суб’єктів; цифрові інструменти ефективного функціонування бізнесу. Доповіді науковців на пленарному засіданні проходили саме в рамках цих напрямків, звичайно що звучали й вітальні слова на честь ювілею кафедри, яка за інсайдерською інформацією організаторів передбачає провести ребрединг. Школяр С.П. передав вітальні слова організаторам та учасникам конференції від імені ректора університету Гриньової М.В., а також привітав науковців, творців інтелектуального продукту з Міжнародним днем інтелектуальної власності, який традиційно відзначається 26 квітня.

Аналізуючи доповіді конференції, Школяр С.П. та Бабенко І.В. передбачили провести детальний аналіз її результатів у подальших інтерактивних консалтинг-семінарах для застосування досвіду науковців України та Європи у науково-практичній, педагогічні, організаційній діяльності кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна факультету природничих наук та менеджменту Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка як осередку інтелектуального розвитку. Аналітичні матеріали заплановано використання у дисертаційних дослідженнях та на виконання затвердженої в УкрІНТЕІ теми НДДКР «Розвиток регіональної інноваційної інфраструктури: інформаційно-консультативне забезпечення в сфері інтелектуальної власності» (№0124U005180).

You may also like...