ПЕРЕДЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ НА КАФЕДРІ БОТАНІКИ, ЕКОЛОГІЇ ТА МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ БІОЛОГІЇ

3 червня 2024 року на кафедрі ботаніки, екології та методики навчання біології відбувся передзахист кваліфікаційних (бакалаврських) робіт здобувачів за спеціальністю: 101 Екологія, групи ПЕ-46 денної форми навчання та ПЕ-44 заочної форми навчання.

Доповідачі представили свої дослідження в екології. Передзахист робіт пройшов успішно. Викладачами відмічений високий методологічний рівень досліджень та компетентність студентів, роботи відповідають вимогам. Бакалаврські роботи мали глибоку теоретичну, методичну та практичну спрямованість, а представлені доповіді показали високий рівень підготовки здобувачів вищої освіти та розкрили глибину проведеного бакалаврського  дослідження.

Бажаємо студентам нових захопливих відкриттів, успіхів у подальших наукових пошуках та досягнення високих вершин у професійній діяльності. Нехай кожен їхній крок на шляху наукового пізнання буде впевненим та результативним, а нові дослідження приносять вагомі внески у розвиток науки та суспільства.