День науки

День науки – це свято, що вшановує наукові традиції та досягнення вчених, якими ми пишаємося і на яких покладаємо великі сподівання. Українські вчені створили багато винаходів у різних наукових сферах. Науковці Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка становлять основу інтелектуального потенціалу не лише міста та регіону, але й забезпечують успішне майбутнє України.

16 травня 2024 року з нагоди Дня науки ректорат Полтавського педагогічного університету вітає науковців кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології – кандидата біологічних наук, доцента Людмилу Миколаївну Гомлю та аспіранта Олексія Володимировича Орловського.

Дякуємо вам за вашу відданість справі, наполегливість і професіоналізм. Нехай кожен ваш день буде сповнений нових відкриттів, творчих звершень та визнання. Щиро вітаємо вас!