ПОЇЗДКА СТУДЕНТІВ В ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НААН УКРАЇНИ

28 травня, студенти факультету природничих наук та менеджменту разом з керівниками практик відвідали Інститут свинарства і агропромислового виробництва НААН України. Присутні ознайомилися з основними напрямками діяльності та лабораторіями, які знаходяться на базі Інституту, а також отримали цікаву інформацію про науковий доробок полтавських учених  щодо виведених порід свиней.

Інститут свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України — головна українська наукова установа, що визначає та розробляє перспективні напрями розвитку, координує та здійснює методичне керівництво науково-дослідними роботами з свинарства.