Участь у всеукраїнській науково-практичній конференції
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-26_110400.png)
26 квітня 2024 року на факультеті технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена Всесвітнім дням цивільної оборони та охорони праці «БЕЗПЕКА ЖИТТЯ І ДІЯЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА».
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-26_112141.png)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-26_112542.png)
Активними учасниками конференції стали викладачі факультету природничих наук та менеджменту. У доповідях, виступах та дискусії висвітлювалися важливі теми та проблеми сьогодення. Учасники науково-практичної конференції вважають проведену роботу плідною і сподіваються на успішне виконання поставлених завдань.