Участь у вебінарі «Використання імерсивних технологій на заняттях з природничих дисциплін»
20 березня 2024 року відбувся вебінар завдяки Центральноукраїнському державному університету ім. Володимира Винниченка на тему “Використання імерсивних технологій на заняттях з природничих дисциплін” спікером Оленою Фоменко.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-21_10-01-54.png)
Серед присутніх були викладачі кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології: професор Дяченко-Богун М.М, доцент Шкура Т.В, доцент Гомля Л.М., асистент Рокотянська В.О. та студенти спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки), 101 Екологія та 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини).
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-21_10-03-17.png)
Під час вебінару було показано різні програми віртуальної реальності задля допомоги з різними видами складності завдань, для мотивації та відв’язати студентів та учнів від аудиторій та класів по принципу “Навчайся де б ти не був”.
Щиро дякуємо Олені Фоменко за такий пізнавальний та цікавий вебінар про сучасні технології.