Розпочалася заліково-екзаменаційна сесія у здобувачів освіти заочної форми навчання спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) освітнього рівня «магістр»
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1.1.png)
18 грудня 2023 року розпочалася заліково-екзаменаційна сесія у здобувачів першого року навчання другого (магістерського) рівня освіти за ОПП «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Фізична реабілітація» заочної форми академічної групи ПБФ-53(з). Із успішним початком привітав декан факультету природничих наук та менеджменту Сергій Новописьменний та гарант освітньої програми, куратор групи Тетяна Дерев’янко.
Бажаємо майбутнім фахівцям успішного складання заліків та екзаменів!